Забронювати

Щоб забронювати відпочинок на березі Чорного моря для сімейного відпочинку з дітьми потрібно виконати наступні дії:

 1. Виберіть категорію будинку, яка підходить для Вашого складу сім’ї.
 2. Визначтесь з датою заїзду і терміном відпочинку. Звертаємо Вашу увагу на те, що орендувати будинок на “ЕКО-дачі” можна терміном не менше 10-14 днів! Заявки на менший термін НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ! Якщо дати заїзду-виїзду можна коригувати +/- на декілька днів, вкажіть про це в коментарі до заявки, – це допоможе опрацювати Ваш запит в найкоротші терміни та запропонувати Вам оптимальний варіант.
 3.  Перед тим, як забронювати будинок, ознайомтесь, будь ласка, з Правилами проживання гостьового комплексу “ЕКО-дача”, нижче на цій же сторінці. Якщо Ви розумієте і приймаєте те, що всі обмеження встановлюються виключно для створення  сприятливих умов для відпочинку з дітьми для наших Гостей  та будете дотримуватися наших Правил, ми з радістю чекаємо на Вас!
 4. Відправлення заявки НЕ є бронюванням! Після отримання Вашої заявки, ми надамо зворотний зв’язок в найкоротший термін, щоб підтвердити наявність/відсутність будинку на Ваші дати, або ж запропонуємо інші варіанти. Якщо Ви не отримали відповідь протягом доби, сконтактуйте з нами по телефону, Вайберу (розділ “Контакти”), можливо була допущена помилка у вказаних Вами контактних даних або відбувся збій.
 5. Бронювання вважається завершеним після того, як сторони узгодили дати, склад, внесення передоплати за бронювання в сумі вартості оренди будинку не менш як дві доби, та видачі Вам ваучера-підтвердження бронювання на фірмовому бланку.

Заповніть, будь ласка, форму бронювання

-

Выберите дом:

ПРАВИЛА ТА ОБМЕЖЕННЯ

 Гостьового Комплексу «ЕКО-ДАЧА»

 • Розрахунковий час 10:00 (виселення до 10:00;  заселення після 14:30) Час заїзду-виїзду обговорюється заздалегідь з адміністратором.
 • Заселення Гостей понад ліміт місць для будинку вибраної категорії допускається тільки за попереднім погодженням з адміністрацією з умовою оплати вартості додаткового місця на особу.
 • Відмовляється у заселенні неповнолітнім Гостям, які не мають зі собою документу, що посвідчує особу. Гостям, які знаходяться в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. 
 • Після приїзду та огляду будинку перед заселенням Гість оплачує 100% вартості оренди будинку згідно з ваучером за весь період відпочинку, та вносить суму 3000 гривень, як заставний депозит на весь період відпочинку. З суми заставного депозиту при виселенні вираховується сума оплати води та електроенергії згідно з показами лічильників. Після огляду будинку адміністратором, у випадку, якщо не вчинено ніякої шкоди майну в будинку, залишок заставного депозиту повертається.
 • Після закінчення терміну оренди будинку, його приймає адміністратор. У випадку пошкодження або втрати майна гостьового будинку, винний відшкодовує збитки згідно з чинним прейскурантом. За пошкодження будинку, обладнання, меблів з Гостя стягується повна вартість обладнання або меблів, у випадку пошкодження приміщення стягуються  витрати на матеріали та проведення ремонтних робіт, транспортні витрати за виклик фахівців.

ОБМЕЖЕННЯ

Територія “ЕКО-дачі” є закритою територією гостьового сімейного клубу.

Тому Заявку на Бронювання Ви можете відправити тільки після того, як ознайомитесь з нашими Правилами та Обмеженнями.

 1. Ми приймаємо на відпочинок виключно сім’ї з дітьми! Жодних компаній! З Вами можуть приїхати бабусі з дідусями, няні. АЛЕ, головне правило Ви – СІМ’Я. МИ не здаємо будинки в оренду на добу-дві та НІКОЛИ не заселяємо компанії!
 2. Відвідувачі (сторонні особи, чи ті, що не проживають та не вказані в ваучері родичі чи друзі гостей) не можуть перебувати на території гостьового комплексу та в будинку. Перебування в гостьових будинках, самовільне заселення сторонніх осіб не допускається, та може бути підставою для припинення договору. 
 3. В будь-який час доби переконливо Вас просимо не турбувати інших Гостей, дотримуватися тиші та порядку в будинку, громадського устрою на території гостьового комплексу. НЕПРИЙНЯТНО влаштовувати гучні вечірки, вмикати гучну музику. З 22:00 до 8:00 в гостьовому комплексі дотримується нічний режим тиші. Ми просимо всіх Гостей максимально уникати голосних розмов, музики та сміху на загальній території комплексу. Але в себе в будинку ви можете спілкуватись без обмежень.
 4. Паління в будинку та на всій території гостьового комплексу ЗАБОРОНЕНЕЗ метою пожежної безпеки Паління можливе тільки в спеціально відведеному місці на лавці з видом на море на прилеглій території за воротами.
 5. Вживання алкогольних напоїв допускається в розумних межах свого будинку без шкоди для власного здоров’я та без створення незручностей для відпочинку інших гостей.
 6. У випадку порушення умов та обмежень, вказаних в даних Правилах, ми маємо право припинити надання послуг в односторонньому порядку. Якщо виникає ситуація, яка створює перешкоди комфортному відпочинку або загрозу для інших Гостей комплексу, адміністрація має право відмовити в подальшому наданні послуг з оренди будинку без виплати компенсації та повернення коштів, сплачених за проживання. За порушення режиму закритої території адміністрація має право накласти штраф на Гостя, який порушує ці правила після одного усного попередження.

Видеообзор презентация Гостевой комплекс "Эко-Дача"