Контакти

КОНТАКТИ

Управляющий гостевым комплексом

Олег Георгиевич

Vodafon +38 066-171-32-96  Вайбер

Киевстар  +38 068 -68-298-70

          Life   +38 093-68-298-70

Администратор  Елена

Тел. +38 066 137 35 41  Вайбер

e-mail:    info@eco-dacha.com.ua

ПРАВА та СЕРТИФІКАТИ

                Бренд “ЕКО-дача” є зареєстрованою та сертифікованою торговою маркою в Україні. Виключне право на її використання до 2029 року належить Кожокар Олені Олександрівні.

 

Місце розташування “ЕКО-дачі”

та контакти легко знайти на карті Google за пошуком “ЭКОДАЧА Гостевой дом” Чорноморськ.

Як дістатись до “ЕКО-дачі” на автомобілі, потязі

  • З траси Е-95 (Київ – Одеса) доїжджаєте до “Конюшинного мосту” (перший міст перед в’їздом в Одесу приблизно через 15 км після проїзду мосту через лиман) і з’їжджаєте вправо по вказівнику на Кишинів, Білгород-Дністровський, Овідіополь, Чорноморськ.
  • Через 3,5 км буде транспортна розв’язка з круговим рухом (називається «Два Стовпи»), по ній їдете прямо по вказівнику на Білгород-Дністровський.
  • Проїжджаєте смт Авангард, через 5 км доїжджаєте до ще однієї кругової розв’язки (ринок 7-й км), та повертаєте вправо.
  • Їдете ще 12 км, минаєте  смт Нова Долина та смт Великодолинське, в кінці смт Великодолинське відразу за залізничним переїздом повертаєте вліво по вказівнику головної дороги. Далі їдете постійно по головній дорозі (дорога пролягає через ще один залізничний переїзд без шлагбаума і звертає вліво).
  • Їдете вздовж з/д шляхів, через 4 км доїжджаєте до великого перехрестя зі світлофором та повертаєте вправо по вказівнику на с.Молодіжне.
  • Через 500 м буде світлофор та поворот на Чорноморськ вліво. Але Вам не потрібно в’їжджати в місто, а їхати далі прямо приблизно 6 км по трасі-Т1641  в сторону Санжійки  до кінця дачного масиву “Ветеран”. Коли дачна забудова по обидва боки дороги закінчиться, попереду Ви побачите довгий бетонний паркан зліва. Справа буде пам”ятник – бутафорський Маяк, а зліва автобусна зупинка, дитячий майданчик, вагончик з написом “Маяк»”. Ви прибули до місця призначення!

Як дістатись з залізничного вокзалу Одеси до Чорноморська громадським транспортом

На залізничному вокзалі м.Одеса з зупинки маршрутного таксі №25 (Одеса-Чорноморськ). Вартість проїзду – 25 грн/особа, час в дорозі – 60 хвилин. Автобуси курсують кожні 10-20 хвилин з 07:00 до 21:00.