Свій пляж

Свій пляж 

Один з головних критеріїв вибору «ЕКО-дачі» для сімейного відпочинку – це унікальний малолюдний піщаний свій пляж. Адже ідеальний відпочинок з дітьми починається з затишного чистого будинку, в пішій доступності від берега моря. На відміну від переповнених шумних міських пляжів, наш “дикий” пляж – це саме те місце, куди ви захочете повертатись знову і знову. Багато наших гостей зізнавались, що навіть не уявляли, що в Україні є такі місця…

Чистий піщаний власний пляж з його унікальною природною первозданністю – беззаперечна конкурентна перевага гостьового комплексу “ЕКО-дача”.

Часто влітку можна побачити дельфінів, які плавають недалеко від берега, що викликає бурхливі емоції та захоплення у діток.

Багато кому відомо, що все узбережжя Одеської області має багато горбів та обривів. Свій пляж гостьового комплексу “ЕКО-дача” розташований внизу спуску. Наші будинки розташовані за 100-150 метрів від спуску до моря на безпечній відстані відповідно до норм забудови берегової лінії. Сам спуск до пляжу досить пологий та широкий, зроблений у вигляді ґрунтової дороги шириною 2 м. В нас немає стрімких сходів, як в Одесі, коли кожен підйом вгору – це маленький подвиг. І все ж таки, дорога до пляжу займе приблизно 4-5 хвилин, що є певним кардіонавантаженням.  Щорічно ми рівняємо спуск грейдером, роблячи його рівнішим та ширшим. Фізичне навантаження, безсумнівно, корисне як для діток, так і для батьків, адже в повсякденному житті ми ходимо пішки дуже рідко. У Вас є можливість оздоровити організм, допомогти своєму серцю поступово звикнути до легких фізичних навантажень! Всі наші гості говорять про те, що на другий-третій день організм привикає до цього навантаження.

Наш пляж пологий та  рівний, дуже зручний для дітей. Чистий глибокий пісок, рівне піщане дно. Ширина пляжу приблизно 10-15 м, а протяжність – 3-4 км. Через це, у вас завжди буде можливість відійти від спуску на 200-300 м, та залишитись наодинці з морем.

У 2012 р. місто Чорноморськ отримало сертифікат якості пляжів  “Блакитний прапор, який підтверджує відповідність високим європейським та міжнародним критеріям якості.  Узбережжя Чорноморська є єдиним володарем  “Блакитного прапора” серед пляжів України.

Свой пляж гостевого комплекса ЭКО-дача

Дети любят песчанный пляж Эко-дачи

Дети любят песчанный пляж Эко-дачи