Спорт

Активний відпочинок. Спорт.

SUP оренда.  

“ЭКО-дача”  -гостьовий сімейний клуб, організований  виключно для сімейного відпочинку з дітьми. Завдяки нашому позитивному прикладу, діти будуть проводити

активний відпочинок

для цього на “ЕКО-дачі” створені всі умові.

Нова послуга на узбережжі, яка доступна для гостей “ЕКО-дачі”

Оренда SUP  (САП-дощок) та навчання SUPsurfing

В нас можна пройти короткий курс навчання цьому виду активного відпочинку, який набирає неймовірну популярність в Європі та Америці. В найближчі роки SUP  ввійде в Олімпійські види спорту та отримає ще більше шанувальників.

Що таке САП ?

З недавніх пір, SUP (Stand Up Paddleboard) не випадково набуває щораз більше прихильників по всьому світу. Дошки для SUP (САП) набагато ширші та довші, аніж класичні дошки для серфінгу, і це робить їх настільки стійкими, що на них легко може стояти навіть дитина чи новачок. Популярність SUP завдяки їхній простоті.

По-перше: навчитися комфортно стояти на дошці та впевнено гребти можна менш ніж за кілька годин!!! Це, без сумніву, набагато простіше, аніж катання на хвилях, кайт- або віндсерфінг.

Наші діти з 8-ми років катаються на SUP дошці – навчимо і Ваших!

По-друге: для плавання на SUP не потрібно великих хвиль, а точніше – їх взагалі не потрібно. Ви можете спокійно гребти по будь-якій водоймі – по ріці, озері, чи спокійному морському узбережжі.

По-третє: заняття на SUP дуже ефективні в плані фізичної підготовки. Під час веслування на дошці, залучаються практично усі групи м’язів (ноги, прес, руки, працює абсолютно все!!!). Підвищений рівень адреналіну також сприяє втраті ваги!

Це абсолютно безпечно! Адже SUP  ніколи не перевертається. “Найстрашніше”, що може статись, – це впасти з дошки в воду, втративши рівновагу. Але в воду падати не боляче, а весело, а ваша нога буде пристебнута до дошки спеціальним шнуром та браслетом, тому ви не загубите дошку і її не віднесе хвилею.  Для тих, хто не вміє плавати, і для дітей від 6-ти років, в нас є професійні рятувальні жилети.

В SUP працює практично все тіло. Активно залучені ноги повністю – ступні, гомілкові м’язи, сідниці, великі м’язи ніг, а також, дуже сильно працюють прес, руки, м’язи спини та шиї.

Що цікаво, SUP дуже популярний у жінок та дівчат. Центр ваги у жінок трохи нижчий, аніж у ніж у чоловіків, тому представницям прекрасної статі легше тримати рівновагу, і вони набагато швидше навчаються SUP. ВСІ МАМУСІ, обов’язково спробуйте стати на дошку!  Повернетесь додому стрункими та підкачаними!

На “ЕКО-дачі” організований прокат інвентарю та оренда SUP-дощок.  Скористайтеся нашою пропозицією й обов’язково відкрийте для себе цей вид спорту – Вам гарантовано сподобається!

Настольный теннис, бадминтон, бильярд 

Настільний теніс, бадмінтон, більярд 

Навіть, якщо ви ніколи не грали в настільний теніс, на “ЕКО-дачі” є всі умови для того, щоб спробувати. Очевидною є психотерапевтична та фізична користь від гри в настільний теніс. Самоконтроль, висока концентрація уваги, зняття синдрому хронічної втоми очей, спритність та швидкість реакції, тренування вестибулярного апарату. Настільний теніс займає 5-те місце за енергетичними витратами, знаходячись поміж великим тенісом і плаванням “брасом”. Аеробне навантаження, швидкий темп і відсутність довгих пауз допомагає швидко скидати зайві кілограми.

Також, теніс гарно тренує очі, допомагаючи підтримувати гострий зір, знімає втому після довгої роботи за комп’ютером. Офтальмологи рекомендують заняття з настільного тенісу людям з короткозорістю та далекозорістю, а також, після перенесених офтальмологічних операцій.

На загальній терасі “ЕКО-дачі” розташований тенісний стіл, де можна змагатися з іншими гостями, навчити грати в теніс дітей, або влаштувати сімейні змагання абсолютно безкоштовно.

Бадмінтон – захопливий вид спорту, який дуже подобається як дітям, так і дорослим. На території знаходиться спортивний майданчик з сіткою для бадмінтону, а також, багато місць на території для гри в бадмінтон. Ракетки у вільному доступі – безкоштовно.

Тим, хто любить пограти в більярд, відпочинок на “ЕКО-дачі” також дуже сподобається. Якщо ти не уявляєш свого відпочинку без зеленого сукна, досконало володієш києм, і тобі є що розповісти про більярд – приєднуйся!

Більярд не входить у вартість проживання, але в нього можна пограти за окрему невелику платню.

Приезжайте на ЭКО-дачу! Будет интересно!